На базі відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва Камінь-Каширської міської ради проходять практику студенти

Дата: 17.11.2023 15:25

16 травня 2023 року Камінь-Каширський міський голова Віктор Пась та декан факультету міжнародних відносин Волинського національного університету імені Лесі Українки Антоніна Шуляк підписали Угоду про співпрацю між Камінь-Каширською міською радою та факультетом міжнародних відносин Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Відповідно до Угоди та Договору про проведення практики студентів на базі відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва Камінь-Каширської міської ради розпочалася виробнича практика студентів 6 курсу факультету міжнародних відносин з 13 листопада по 20 грудня 2023 року.

Керівниками практики призначено начальника відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва Камінь-Каширської міської ради Надію Савчук та кандидата географічних наук, доцента кафедри міжнародних відносин і регіональних студій факультету міжнародних відносин Волинського національного університету імені Лесі  Українки Наталію Романюк.

Відділ проєктної діяльності та міжнародного співробітництва міської ради