Відбулося засідання 34-ї чергової сесії Камінь-Каширської міської ради.

Дата: 23.10.2023 14:37

Серед питань порядку  денного - внесення змін до бюджету на 2023 рік, затвердження звіту про виконання бюджету  та про використання коштів резервного фонду  бюджету за 9 місяців 2023 року, розпорядження комунальним майном, розгляд питань, що стосуються діяльності комунальних закладів освіти, охорони здоров'я, вирішення земельних питань.

В роботі сесії брали участь начальник Камінь-Каширського районного відділу поліції Вячеслав Мартинюк та заступник керівника Камінь-Каширської окружної прокуратури Артур Кирда, які проінформували раду про результати діяльності  представлених ними установ на території громади.

Також Камінь-Каширська міська рада схвалила два звернення , одне адресоване Президенту України та Верховній Раді України щодо підтримки Збройних Сил України та недопущення вилучення коштів місцевих громад, друге - Верховній Раді України щодо недопущення зменшення соціальних гарантій для населення.