5 вересня 2023 року відбулася 33-тя чергова сесія Камінь-Каширської міської ради

Дата: 05.09.2023 12:49

Серед питань порядку денного: внесення змін до бюджету громади на 2023 рік, затвердження мережі закладів освіти Камінь-Каширської міської ради на 2023-2024 навчальний рік, передача майна на баланс комунальних установ та підприємств, внесення змін до прийнятих раніше рішень міської ради та  місцевих програм, надання статусу юридичної особи відділу "Служба у справах дітей", вирішення земельних питань та інші питання в межах компетенції органу місцевого самоврядування.
     Кошти місцевого бюджету виділили на утримання закладів загальної середньої (860 тис.грн) та дошкільної освіти( 256 тис.грн), на заходи по програмі соціального захисту населення, в тому числі родин загиблих військовослужбовців ( 1,794 млн. грн.), на придбання медичного обладнання для лікарні (500 тис.грн.), на заходи по програмі підтримки Центру первинної медико-санітарної допомоги (300 тис.грн.), на заходи та роботи з територіальної оборони (5,099 млн.грн), на заходи із землеустрою (100 тис.грн.), на утримання апарату (416 тис.грн.), на заходи по підтримці Камінь-Каширського ВУЖКГ (151 тис.грн.), на придбання запчастин для комунальної техніки та матеріалів (200 тис.грн), на придбання щебеню  (1млн.грн.) та ін.
    Депутати виділили кошти у вигляді субвенцій державному бюджету на виконання завдань територіальними підрозділами органів державної влади та Збройних Сил України відповідно до прийнятих місцевих програм, всього спрямовано на ці цілі коштів в сумі 12,350 млн.грн.
    В сфері регулювання земельних відносин було розглянуто ряд питань та прийнято рішення щодо надання дозволу на розробку та затвердження землевпорядної документації, виділення земельних часток (паїв), надання земельних ділянок в оренду, проведення земельних торгів та ін.