Не стань жертвою торгівлі людьми

Дата: 01.07.2023 11:21

З метою привернути увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами торгівлі людьми, а також проінформувати людей  протидіяти цьому злочину, до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, який відзначається щорічно 30 липня, відділом соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Камінь-Каширської міської ради» спільно з працівниками управління соціального захисту населення Камінь-Каширської райдержадміністрації, 28  липня 2023 року проведено вуличну акцію «Не стань жертвою торгівлі людьми».

Під час заходів проінформовано жителів громади Камінь-Каширська як не потрапити в скрутні становища. Було розповсюджено інформаційні листівки «Поради, які будуть корисними перед поїздкою за кордон» та буклети з контактними телефонами «гарячих» ліній з протидії торгівлі людьми.