Для працівників Камінь-Каширської міської ради пройшов тренінг по профілактиці емоційного вигорання

Дата: 13.06.2023 08:27

На запрошення Камінь-Каширського міського голови Віктора Пася у Камінь-Каширській міській раді 12 червня 2023 року психолог Притка Іванна з благодійного фонду «Рокада»  провела тренінг «Синдром емоційного вигоряння. Техніки саморегуляції».

У тренінгу взяли участь представники структурних підрозділів міської ради.

Цілі тренінгу: профілактика синдрому емоційного вигорання; зміна колективного настрою за допомогою групової взаємодії; формування психологічного клімату шляхом співпраці і взаємодопомоги всередині групи; згуртування колективу, зняття емоційної втоми.

Під час зустрічі учасники ознайомилися із симптомами і причинами професійного вигорання, навчилися їх виявляти, пройшли експрес-анкетування, а також взяли участь у групових вправах на згуртування.

Співпраця з Фондом була налагоджена ще в грудні 2022 року. З того часу представники благодійного фонду «Рокада» багато разів надавали гуманітарну допомогу ВПО у вигляді речей першої потреби.

Співробітництво продовжується і наділі у вигляді різних тренінгів та інших проєктних ініціатив для Камінь-Каширської міської територіальної громади.

Проєкт здійснюється за підтримки UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні.

Начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва міської ради Надія Савчук