Камінь-Каширська міська рада отримала безкоштовно пасажирський автобус MERCEDES BENZ від Муніципалітету району Південний Курземе (Латвія)

Дата: 02.06.2023 11:59

Фото без опису​​​​​​

У Республіці Польща 31 травня 2023 року відбулася зустріч делегації Камінь-Каширської міської ради з начальником управління спорту Муніципалітету району Південний Курземе Латвійської Республіки Андісом Адіньшом, який безкоштовно передав Камінь-Каширській міській раді пасажирський автобус MERCEDES BENZ від муніципалітету Південе Курземе Латвійської Республіки.

Пасажирський автобус з Латвії буде незабаром переданий Збройним силам України.

Передача пасажирського автобуса відбувалася відповідно до Договору про співпрацю самоврядування Південно Курземського краю Латвійської Республіки і Камінь-Каширською міською радою, підписаного у 2022 році Камінь-Каширським міським головою Вікторем Пасем та головою Муніципалітета Південне Курземе  Айварсом Приєдолсом, Програми розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Камінь-Каширської міської ради на 2021-2025 роки, сприяння першого заступника Камінь-Каширського міського голови Анатолія Шевчика та начальника відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва Камінь-Каширської міської ради Надії Савчук.

Латвійські друзі вже надавали безкоштовно Камінь-Каширській міській раді два трактори колісних, два вантажних автомобілі, медичний автомобіль та гуманітарну допомогу для Збройних сил України, а також організовували у 2022 році безкоштовний відпочинок в літньому таборі Латвії для дітей військовослужбовців з Камінь-Каширської громади.

Міжнародне українсько-латишське побратимство між Камінь-Каширською міською радою та муніципалітетом Південне Курземе стало завдяки участі у проєкті Асоціації малих міст України та Спілки місцевого самоврядування Латвії «Місцеве самоврядування об’єднує світ заради миру!».

Пасажирський автобус MERCEDES BENZ з Польщі до України доставив водій Камінь-Каширської міської ради Василь Кот.

Камінь-Каширський міський голова Віктор Пась передав щиру вдячність голові муніципалітету Південне Курземе Айварсу Приєдолсу та жителям  муніципалітету Південне Курземе за вже багаторазово надану гуманітарну допомогу нашій громаді при вторгненні російських   військ  в  Україну.

Разом до Перемоги!

Начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва міської ради Надія Савчук