Начальник відділу Камінь-Каширської міської ради Надія Савчук презентувала досвід міжнародної співпраці міської ради на міжнародній конференції mini-EdCamp Lutsk/Poland

Дата: 15.05.2023 16:07

На запрошення засновниці приватної школи онлайн «Твоя школа», голови ГО «ТВОЇ КРОКИ» Оксани Словік начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва Камінь-Каширської міської ради Надія Савчук виступила онлайн 13 травня 2023 року з презентацією «Міжнародне співробітництво – важлива складова діяльності місцевого самоврядування (Досвід Камінь-Каширської міської ради)» на міжнародній магістральній (не) конференції mini-EdCamp Lutsk/Poznan «Україна+Польща: світле майбутнє освітніми спільнодіями».

Доповідачка розпочала виступ про важливість стратегічного бачення очільника громади. Зокрема, Камінь-Каширський міський голова Віктор Пась пріоритетним напрямком роботи міської ради вважає створення необхідних умов для встановлення та поглиблення економічних, інвестиційних, соціальних, освітніх, екологічних, культурних та інших відносин з регіонами іноземних країн.

Спікерка Савчук Надія розповіла про міжнародну діяльність Камінь-Каширської міської ради.

У квітні 2021 року був створений відділ проєктної діяльності та міжнародного співробітництва міської ради. У липні 2021 року на сесії міської ради прийнята Програма розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Камінь-Каширської міської ради на 2021-2025 роки.

До війни міська рада мала місто-побратим Мендзижець-Підляський з Республіки Польща.  Впродовж 2022 року Камінь-Каширський міський голова Віктор Пась налагодив міжнародні відносини з канадським містом Ленгфорд, муніципалітетом Південне Курземе Латвійської Республіки, гміною Біляни Республіки Польща та з німецькими містами Зіндельфінген, Беблінген.

Міжнародні партнери активно допомагали Камінь-Каширській територіальній громаді в умовах воєнного стану.

Відео «Міжнародне співробітництво – важлива складова діяльності місцевого самоврядування (Досвід Камінь-Каширської міської ради)»

З презентацією «Міжнародне співробітництво – важлива складова діяльності місцевого самоврядування (Досвід Камінь-Каширської міської ради)» можна ознайомитись за посиланням.

Відділ проєктної діяльності та міжнародного співробітництва міської ради