Начальник відділу міської ради Надія Савчук презентувала досвід Камінь-Каширської міської ради у розвитку кластеру сільського туризму на міжнародній конференції в м. Києві

Дата: 12.05.2023 15:23

Начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва Камінь-Каширської міської ради Надія Савчук виступила онлайн з презентацією «Роль місцевого самоврядування у розвитку кластеру сільського туризму» (приклад Камінь-Каширської міської ради) на міжнародній науковій конференції «Розвиток кластерів сільського туризму в нових реаліях».

Конференція представила результати дослідження в рамках проєкту «Покращення малого бізнесу та розвиток системи університетської освіти через дослідження та просування туристичних кластерів у сільській місцевості в Україні», що фінансується Естонським центром міжнародного розвитку.

Зустріч проходила на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка офлайн і онлайн.

Конференція організована Таллінським університетом Естонської Республіки, Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, громадською організацією «Спілка сільського зеленого туризму України» та Естонською асоціацією сільського туризму.

Доповідачка розпочала виступ про важливість стратегічного бачення очільника громади. Зокрема, Камінь-Каширський міський голова Віктор Пась розвиток туризму вважає пріоритетним напрямком роботи Камінь-Каширської міської ради.

Начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва міської ради Надія Савчук проінформувала про діяльність міської ради щодо розвитку сільського зеленого туризму. Зокрема, концепція кластеру сільського зеленого туризму «Водні плеса Камінь-Каширщини» передбачена у Стратегії розвитку Камінь-Каширської територіальної громади  на 2022-2032 роки, Програмі інформатизації «Цифрова трансформація Камінь-Каширської міської ради на 2023-2025 роки», Програмі розвитку туризму та рекреації в Камінь-Каширській територіальній громаді на 2022-2025 роки, інвестиційному паспорті громади. Також розроблено 6 електронних публікацій та виготовлено 2 фільми: «Туристична привабливість Камінь-Каширської територіальної громади», «Садиба Галини Мазур «Там, де Добре».

Конференція представила історії успіху, які описують, наскільки гнучким і стійким може бути підприємництво та механізми майбутньої підтримки донорів.

Відділ проєктної діяльності та міжнародного співробітництва міської ради