День захисту рослин!

Дата: 12.05.2023 14:39

В Камінь-Каширській філії Волинського обласного центру зайнятості проведено захід в рамках відзначення Міжнародного дня здоров’я рослин , який святкується  щорічно 12 травня. Цей день присвячений підвищенню обізнаності про важливість здоров’я рослин для продовольчої безпеки, здоров’я людини та навколишнього середовища.

Здоров’я  рослин є основою розвитку сільського господарства та має важливе значення для забезпечення того, щоб посіви були здоровими та продуктивними, щоб природні екосистеми функціонували належним чином і щоб люди мали доступ до безпечної та поживної їжі. Цей день також є нагодою відзначити зусилля фахівців із охорони здоров’я рослин, які працюють над запобіганням поширенню шкідників і хвороб рослин.

На захід був запрошений провідний фахівець відділу засобів захисту рослин, прогнозування та фітосанітарної діагностики управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Дмитро Дмитрук.

Присутніх було проінформовано про  важливість боротьби з шкідниками і хворобами рослин, ознайомлено з хімічними і біологічними засобами захисту рослин, правилами їх використання.

Слухачі мали можливість поспілкуватися та отримати відповіді на запитання від запрошеного соціального партнера.