Камінь-Каширська міська рада продовжує співпрацю з благодійним фондом «Рокада»

Дата: 26.04.2023 14:19

У Камінь-Каширській міській раді 21 квітня 2023 року відбулася  робоча зустріч з командою благодійного фонду «Рокада».

Співпраця була налагоджена ще в грудні 2022 року. З того часу представники благодійного фонду «Рокада» багато разів надавали гуманітарну допомогу  внутрішньо переміщеним особам у вигляді речей першої потреби.

Обговорено подальшу співпрацю щодо надання допомоги для переселенців, територіальній громаді, проведення різноманітних тренінгів тощо.

У заході брали участь начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва міської ради Надія Савчук, керівник управління гуманітарної політики міської ради Сергій Лукашук та начальник відділу соціального захисту, праці та охорони здоров’я управління гуманітарної політики  міської ради Наталія Бащук.

Камінь-Каширський міський голова Віктор Пась передав сердечні вітання та подяку представникам благодійного фонду «Рокада» за вже багаторазово надану гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам при вторгненні російських військ в Україну.

Благодійний фонд «Рокада» надає соціальну, психологічну, благодійну та юридичну допомогу для тих, хто вимушено залишив дім. Більше інформації про фонд за посиланням https://www.facebook.com/rokadavolyn.

Проєкт реалізовується за підтримки Aгентства ООН у справах біженців в Україні.

Разом до Перемоги!

Начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва міської ради Надія Савчук