ХРИСТОС НАРОДИВСЯ! СЛАВІМО ЙОГО!

Дата: 07.01.2023 09:29

Дорога громадо! Від щирого серця вітаю вас із великим світлим християнським святом - Різдвом Христовим.

Цьогоріч його ми зустрічаємо із хвилюваннями в серці, проте з глибокою вірою у нашу країну та її незламних воїнів. Нехай сьогоднішня свята вечеря буде з присмаком нашої довгоочікуваної Перемоги, яка принесе нашій державі мир і спокій.

Низький уклін сьогодні людям, завдяки яким ми зустрічаємо цей день - нашим мужнім воїнам світла і добра, які стали надійною опорою у складні воєнні часи. Єднаймося у молитві за Перемогу, за наших Героїв. Ця війна дуже тяжка, проте на нашій стороні Бог.

Схиляємо голови у скорботі перед солдатами, які віддали життя за незалежність України та нині тримають українське небо. Слова вдячності, шани і поваги, підтримки кожній сім'ї, яка втратила своїх Захисників.

Сердечно бажаю всім українцям, щоб теплом та благодаттю наповнилась кожна оселя. Вірю, що світло неодмінно Переможе темряву, а добро Переможе зло.

Нехай наступне Різдво об'єднає всі українські родини, які сьогодні відзначають його не разом. Невдовзі наше спільне бажання обов'язково здійсниться!

Все буде Україна 🇺🇦

Міський голова     Віктор Пась