Вчорашній день пронизаний болем і смутком

Дата: 06.01.2023 11:28

Камінь-Каширська громада зустріла свого найкращого ЗАХИСНИКА - Олександра Карпіка, безжальна війна обірвала життя людини, яка прагнула миру і свободи своїм дітям та нашій рідній УКРАЇНІ.

Сьогодні проведемо ЗАХИСНИКА в останню земну дорогу. Об 11:00 відбудеться відспівування у Свято-Миколаївському храмі. Прошу всіх людей віддати шану воїну.

Цьогорічний Святвечір не такий, як попередні. Українські родини не у повному складі сядуть за стіл, адже їхні рідні будуть розділяти цю вечерю разом із побратимами. Багато сімей вже ніколи не зможуть радіти Різдву Христовому з найближчими, адже життя найкращих воїнів УКРАЇНИ обірвали рашисти.

Проте, всі ми у молитві згадаємо кожного, чий подвиг залишиться у віках. Низький уклін кожному українському солдату за відвагу, мужність і Героїзм. Нехай Господь оберігає вас від негараздів та ворожих куль. Віримо у Сили оборони УКРАЇНИ, продовжуємо боротися за найкращу країну. СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!

Міський голова    Віктор Пась