Доброго ранку, ми з УКРАЇНИ!!!З Новим 2023 роком ПЕРЕМОГИ, сильна і незламна націє!

Дата: 01.01.2023 09:45

Одна мрія та єдине бажання на всю УКРАЇНУ - наша ПЕРЕМОГА у війні проти російських окупантів. Пишаємося, що ми українці, горді за нашого найкращого президента Володимира Зеленського та нашу незламну УКРАЇНУ.

Сьогодні ми творимо нову історію, яка буде у віках. Без сумнівів, що попереду нас і нашу країну чекає лише розквіт та мирне щасливе життя. Молимося! Боремося! ПЕРЕМОЖЕМО!

Від щирого серця зичу у новому році мудрості, терпіння, непохитної віри у свою державу та найкращих воїнів. Нехай Господь оберігає кожного із вас. Цьогоріч обов'язково з'явиться в календарі нова і дуже важлива для всіх нас дата - ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ!

З нами Бог, з нами Сили оборони УКРАЇНИ, з нами люди, які люблять нашу країну та підтримують її з усіх куточків світу.

Боротьба продовжується і ми не зупинимося. З УКРАЇНОЮ в серці, з вірою у ПЕРЕМОГУ 💙💛!!!

Міський голова     Віктор Пась