З Днем енергетика!

Дата: 22.12.2022 08:21

Фото без описуЗавдяки відданій праці кожного українця наша держава гідно дає відсіч ворогам. Ми протягом майже 10 місяців об'єднанні єдиною метою - ПЕРЕМОГОЮ над окупантами. Віримо у наших незламних воїнів та знаємо, що за ними майбутнє успішної, вільної УКРАЇНИ.

Війна вкотре всім нам довела наскільки важлива та необхідна робота енергетичної галузі. У складні воєнні часи, коли рашисти масово атакують наші енергетичні об'єкти, саме енергетики цілодобово тримають у надійних руках свій фронт. Їхня нелегка і відповідальна праця щодня рятує життя мільйонів українців.

Завдяки енергетикам забезпечується безперебійна робота комунальників по водопостачанню й водовідведенню, військових медиків, які боряться за життя поранених воїнів, об'єктів торгівлі й волонтерських центрів, які готують і доставляють необхідну допомогу на передову нашим захисникам.

Сьогодні вам доводиться докладати неймовірних зусиль, щоб мінімізувати катастрофічні наслідки ворожих обстрілів. Висловлюю слова слова вдячності та поваги за відмінну працю, високий професіоналізм, відданість країні та народу. Щиро зичу вам впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров'я, сил і терпіння у вашій нелегкій щоденній роботі. Нехай ваша праця буде завжди оцінена гідно. Миру вам та нашій УКРАЇНІ. З Днем енергетика!

Продовжуємо працювати заради нашої спільної і такої довгоочікуваної ПЕРЕМОГИ.

Все є і буде УКРАЇНА 🇺🇦!!! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!

Міський голова     Віктор Пась