300 днів титанічної витримки, героїзму, невимовного болю, сліз розпачу водночас радості та гордості за найкращу у світі країну та її народ

Дата: 20.12.2022 10:07

Всупереч надскладним випробуванням ми досі сталево тримаємо оборону та не дозволимо ворогам відібрати хоч клаптик української землі.

300 для нас не просто цифра - це ціла вічність, наповнена постійними ракетними обстрілами по мирному населенню УКРАЇНИ, трагічними звістками про загибель найкращих синів нашої держави. Рашисти назавжди цією війною знищили самі себе. Їхні плани захопити за три дні нашу країну перейшли межу 300, проте ще трохи і цей відлік закінчиться ПЕРЕМОГОЮ УКРАЇНИ.

Ми налаштовані радикально знищити кожного окупанта, який переступив рубежі нашої держави. Наша сила - це незламна віра у наше військо та єдність, завдяки яким маємо неабиякі успіхи на фронті. Далі тільки ПЕРЕМОГА! Все є і буде УКРАЇНА 🇺🇦!

СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!! СЛАВА ЗСУ!!!

Міський голова   Віктор Пась