Стаття "Кластер сільського зеленого туризму "Водні плеса Камінь-Каширщини" опублікована у всеукраїнському виданні

Дата: 02.02.2022 12:27

Стаття начальника відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва міської ради Надії Савчук «Кластер сільського туризму «Водні плеса Камінь-Каширщини» опублікована у п’ятому випуску електронного журналу «Туризм сільський зелений».

Оновлений журнал видається в рамках проєкту «Перспективи сталого розвитку сільських територій». На території України проєкт реалізується ГО Екодія разом з ГС «Українська мережа сільського розвитку» та з ГО «Спілка сільського зеленого туризму України», у співпраці із DRA e.V. та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.

Завантажити цей випуск журналу можна за посиланням Кластер сільського зеленого туризму "Водні плеса Камінь-Каширщини"

Відділ проєктної діяльності та міжнародного співробітництва міської ради