Кожен новий тиждень розпочинаємо із подяки нашим незламним титанам, мужнім, відважним воїнам

Дата: 12.12.2022 09:40

Давати відсіч ворогам у таких погодніх умовах надзвичайно складно. Ми віримо у кожного українського солдата та переконані, що вони вистоять. Любов до рідної країни переможе зло рашистів. Це лише питання часу.

Знову новий тиждень і у кожного з нас нові завдання і єдина мета - допомога ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ. У кожному нашому селі та місті від початку повномасштабного вторгнення росії не припиняють роботу на підтримку воїнів.

Бо кожен житель нашої громади розуміє наскільки важлива наша підтримка на передовій. Продовжуймо у такому ж дусі аж до самої ПЕРЕМОГИ.

Через негоду постраждали електромережі, тому знову маємо проблеми з електропостачанням у деяких наших населених пунктах. Очікуємо швидкого відновлення, відповідні служби над цим працюють. Маймо терпіння та зберігаймо спокій.

Нехай цей тиждень прийде з миром!

СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!! СЛАВА ЗСУ!!!

Міський голова    Віктор Пась