Співпраця між Камінь-Каширською міською радою та муніципалітетом Південне Курземе (Латвія) в сфері цивільного захисту і пожежної безпеки

Дата: 02.12.2022 16:01

02 грудня 2022 року в рамках Договору про співпрацю самоврядування Південно Курземського краю Латвійської Республіки і Камінь-Каширською міською радою відбулася онлайн зустріч в Zoom по міжнародному обміну досвідом в сфері цивільного захисту і пожежної безпеки.

В зустрічі взяли участь Камінь-Каширський міський голова Віктор Пась, заступник начальника Камінь-Каширського районного управління ГУДСНС України у Волинській області Андрій Багнюк, начальник сектору цивільного захисту Камінь-Каширського районного управління ГУДСНС України у Волинській області Віталій Мартинюк та начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробіництва Камінь-Каширської міської ради Надія Савчук.

В складі іноземної делегації були представники пожежних служб та депутати муніципалітету Південне Курземе Латвійської Республіки, які обмінялися досвідом з своїми українськими колегами.

Під час зустрічі сторони обговорили проблемні питання, що створюються в період локдауну в умовах воєнного стану.

Камінь-Каширський міський голова Віктор Пась щиро подякував латишським друзям за допомогу громаді та Україні та наголосив на важливості партнерських відносин у сфері безпеки.

Отож заплановано розширення міжнародної співпраці по обміну досвідом між українськими та латишськими рятувальними службами.

Разом до Перемоги!

Начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва міської ради Надія Савчук