Ми переживемо всі біди і виклики, ми вистоїмо, ми станемо сильнішими, а рашисти згниють, як люди, бо як нація вони себе знищили. Всі винні будуть покарані.

Дата: 29.11.2022 09:19

Світло українських сердець переможе темряву. Наші мужні та незламні Сили оборони обов’язково вистоять проти клятої русні.

Ми невпинно дякуємо всім українським воїнам, волонтерам, лікарям, рятувальникам, енергетикам за можливість спати у своїх домівках. Сьогодні ми об’єднуємося у темряві, проте ділимося світлом надії і добра одне з одним.

Не втрачаємо віри в нашу ПЕРЕМОГУ! А віра - це найсильніша енергія, яку ніякими ракетами не загасити! УКРАЇНА НЕЗЛАМНА! НЕЗЛАМНИЙ український народ. СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!

Міський голова     Віктор Пась