Ситуація із електропостачанням Волині станом на ранок 28 листопада

Дата: 28.11.2022 11:51

Загалом по області, як і по всій Україні зберігається дефіцит потужності.
Подача напруги усім споживачам Волині здійснюється за технічної моживості погодинно та почергово по 3-4 години.
Ситуація динамічна - планові графіки наразі не діють.
НЕК «Укренерго» додатково до доведеного на Волинь ліміту потужності, введено в дію та застосовано графіки аварійних відключень.
У разі зменшення дефіциту потужності в об‘єднаній енергосистемі напруга для споживачів буде подаватись на довший період часу.

Здійснюється максимальне забезпечення електропостачанням усіх важливих об’єктів критичної інфраструктури (лікарні, військові об’єкти, КНС, водозабори, районні котельні, базові вишки зв’язку).

Звертаємо вашу увагу, що навіть у дні застосування відключень електроенергії залишається необхідність мінізувати використання енерговитратних приладів з 07:00 до 23:00.

Також просимо волинський бізнес максимально відмовитися від підсвічування вивісок, білбордів, рекламних екранів, сіті-лайтів, стел на фасадах магазинів і не вмикати кондиціонери.

Пам‘ятайте, що кожен заощаджений вами кіловат дає «Волиньобленерго» змогу залишити ще один будинок зі світлом.

Слідкуйте за оновленнями - уся актуальна та доступна інформація оперативно публікується на офіційному веб-сайті компанії energy.volyn.ua та фейсбук.

Все буде Україна!