З Днем гідності та свободи!

Дата: 21.11.2022 09:30

УКРАЇНА - сильна, вільна, смілива і нескорена нація. Стійкість та самовідданість наших воїнів у нинішньому протистоянні рашиському агресору - це підтвердження того, що наш народ загартований споконвіку непереможним духом.

21 листопада УКРАЇНА відзначає День Гідності та Свободи - свято, що уособлює свідомий вибір українського народу жити за принципами демократичного та цивілізованого світу. На жаль, це право ми вже протягом дев'яти місяців виборюємо на полі бою. Переконаний, що обов'язково ПЕРЕМОЖЕМО рашистів.

Сьогодні вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які захищають нас та наші землі у повномасштабній війні, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю та відданістю демонструють світові нашу незламність. Усі вони залишаються в пам'яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь. Вічна і світла пам'ять всім полеглим Героям УКРАЇНИ.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у ваших домівках, та не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави. Віримо, що ті чесноти та цінності, які загартувалися на Майданах, велика віра у наші власні сили, нашу землю та її народ приведуть УКРАЇНУ до ПЕРЕМОГИ.

Вистояли на Майдані - ПЕРЕМОЖЕМО у війні!

Розпочинаємо новий тиждень та щиро віримо, що він буде мирним! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Міський голова     Віктор Пась