Камінь-Каширське ВУЖКГ звертається до жителів міста

Дата: 16.11.2022 15:09

Чистота міста – справа спільна для всіх і кожного.

Як відомо, смітять всі, прибирають десятки, а платять, на жаль, одиниці.  Відповідно до положень ст. 12 Закону України від 09.11.2017 № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» надання житлово-комунальних послуг здійснюється виключно на договірних засадах.

Відповідальність за  надання   послуг   звичайно   несе за  собою   ВУЖКГ, як виконавець.   Але   за те, що ми  постійно спостерігаємо на узбіччях, в

лісосмугах,  по вулицях   стихійні   сміттязвалища  - це  відповідальність громадян   нашого міста.   ВУЖКГ   неодноразово  через засоби   масової інформації , оголошення, також   неодноразовий  обхід по вулицях  працівниками  підприємства    пропонує   вивіз  побутових відходів.

Послуги з поводження з побутовими відходами надаються суб’єктом господарювання, визначеним  на конкурсних засадах в установленому законодавством порядку та  за розробленою   Схемою  санітарної  очистки.

Таким чином, згідно з рішенням виконавчого комітету ради,  виконавцем послуги з вивезення побутових відходів  являється Камінь-Каширське ВУЖКГ.

Вартість послуг:

• 12.29   грн. - з 1 особи в місяць, від мешканців приватного сектору;
  •   9.59     грн. - з 1 особи, від мешканців багатоповерхових будинків.

Також    зауважим  про  те,  що   вивіз   на полігон   ТПВ  район

«Силікатний»  являється   платним   -  22,42   грн.  за один  метр кубічний.

Підприємство  ВУЖКГ  має всі  технічні  можливості  надавати    послуги  з вивезення  побутових відходів, як  за  контейнерною  схемою так і вивіз  трактором.

Підприємство  стало практикувати вивіз    по графіку  два рази  в місяць   15,  30   числа  придбавши  мішки  з логотипом ВУЖКГ.

15 грн за  мішок.   За  такою  схемою  вивезення  впровадило,

для того , щоб  люди  зрозуміли  як   зручно  мати  даний  вид  послуг. Придбати мішки можна в конторі ВУЖКГ . універмазі, маг.Візит с.Підцир”я

Для  жителів м.Камінь-Каширський, які  придбали пакети на  сміття   з  логотипом   ВУЖКГ  вивіз   здійснювається  15  і 30  числа    кожного   місяця  по   вулицях  від с.Раків-Ліс по вул.  Шевченка, вул.Хотешівська , вул.Героїв  Чорнобиля,  вул.Тиха,  вул.Шкільна, вул.Польова,  вул.Коніщука,   вул.Воля,  вул,Ватутіна,   вул,Комарова,  вул,Матросова, вул,Ковельська,вул.Підцир»я,  вул. Соборності,  вул.Сп.Гнатюка, Поричани.

За Вашими заявками підприємство  може  включити інші  вулиці міста.
ЗАБИРАТИ МІШКИ ТІЛЬКИ З ЛОГОТИПОМ ВУЖКГ.

Виїзд транспорту   9.00

Звертайтесь по питанню заключення договорів за запропонованими схемами вивозу ТПВ. З  повагою   адміністрація   ВУЖКГ.

Телефон    -  0968254108