Вчора наші міста знову зазнали повітряного терору зі сторони рашиського агресора.

Дата: 16.11.2022 10:30

Найбільша кількість випущених ракет за весь період війни. Левову частку яких наша ППО збила, 73 із 90. Ковельський район також став ціллю рашистів.

Кляті іроди ніяк не можуть змиритися, що вона програли цю війну. Вас обов'язково чекає розплата. Не пробачимо.

НАТО, що ще вам потрібно, щоб завдати удар у відповідь або закрити небо над УКРАЇНОЮ? Ракети в Польщі, люди гинуть. Співчуваємо щиро. Але не сидіть даремно, не пробачайте. Ми ж казали, що після нас будете ви. Просто ми вистояли і фактично ПЕРЕМОГЛИ.

Ситуація в громаді контрольована, критична інфраструктура працює в звичному режимі, поступово відновлюється подача електроенергії в населенні пункти. Дякуємо працівникам енергетичної галузі, які всю ніч працювали, щоб жителі нашої громади на ранок почали отримувати електроенергію. Але ми маємо економити, не перегружати мережі тоді буде стабільне постачання. Ще раз закликаю до економії.

Вітаю працівників радіо,телебачення та зв'язку зі святом. Саме ви у страшні часи війни першими інформували нас про важливі події та нині продовжуєте надійно тримати інформаційний фронт. Миру, здоров'я та злагоди всім працівникам цієї сфери. Інформований - значить озброєний. Тримайте так і надалі.

Нам всім терпіння, без паніки, не нехтуємо сигналами повітряної тривоги, бережемо себе і близьких, підтримуємо наших ЗАХИСНИКІВ, допомагаємо ЗСУ для як найшвидшої ПЕРЕМОГИ. СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!! СЛАВА ЗСУ!!!

Міський голова     Віктор Пась