Шлях до ПЕРЕМОГИ складний і тернистий, проте ми крокуємо по ньому впевнено

Дата: 27.10.2022 09:36

УКРАЇНА бореться зі всіх сил за кожен клаптик своєї землі і обов'язково досягне своєї мети.

З-поміж повітряних тривог, ракетних обстрілів, економії електроенергії ми також не повинні забувати, що на Сході та Півдні країни ідуть бої. Наші ЗАХИСНИКИ мужньо стримують рашиську навалу водночас звільняють українські міста і села.

Ціною власних життів виборюють нам спокій. Пам'ятаймо це, цінуймо і будьмо вдячними за кожен новий мирний день.

Наші воїни щодня потребують підтримки, тому маємо їх не підвести. Боремося за свою свободу і незалежність єдиною командою аж до ПЕРЕМОГИ. СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!

Міський голова     Віктор Пась