Війна безжальна до людських життів.

Дата: 18.10.2022 09:07

Знову у нашу громаду надійшло дві сумні звістки про загибель наших воїнів-краян. Із Великої Глуші - Віктора Пасіка та Осівців - Петра Дем'яника. Вічна і світла пам'ять Героям. Герої не вмирають! Щирі співчуття рідним.

Вчорашній день також запам'ятається ударами по житловому будинку в Києві, де є жертви. Напевно жоден аналітик не зможе пояснити цю хаотичну стрільбу по мирному населенню. Ну не злякаємося ми, а навпаки ще дужче будемо бити вас, кляті орки зі своїм пуйлом.

Також вчора завдяки нашому президенту

В. Зеленському було звільнено з полону 108 берегинь українських родин. Хтось дочекався маму, інший - дружину, батьки - доню. Так тримати і надалі, наші ЗАХИСНИКИ всі мають повернутися додому.

Ми повинні вистояти в цій жорстокій боротьбі, заради воїнів, які полягли за УКРАЇНУ та мирного майбутнього наших дітей. Підтримуємо ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ, особливо їх бойовий дух. Молимося за кожного українського солдата. Все буде УКРАЇНА?? !!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!! СМЕРТЬ окупантам!!!

Міський голова    Віктор Пась