Волонтери продовжують допомагати не тільки ЗСУ, але й іншим категоріям осіб, які потребують їх підтримки

Дата: 07.10.2022 09:58

В цей тяжкий для України час волонтери допомагають не тільки ЗСУ, але й іншим категоріям осіб, які потребують їх підтримки.

Волонтер Соловей Віталій Петрович з м. Каменя-Каширського неодноразово надавав допомогу комунальній установі « Центр надання соціальних послуг Камінь- Каширської міської ради». А саме постільну білизну, засоби особистої гігієни, продукти харчування та ліки як  для відділення стаціонарного догляду для постійного проживання так і для «кризової кімнати» Денного центру соціально- психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

А волонтер Куцик Юрій Лукашович з м. Каменя- Каширського для благоустрою та комфортного перебування постраждалих від насильства у «кризовій кімнаті» подарував холодильник.

За надану допомогу керівництво Центру висловлює щиру вдячність.