Камінь-Каширський міський голова Віктор Пась виступив онлайн перед депутатами на сесії муніципалітету Південне Курземе з Латвії
Камінь-Каширський міський голова Віктор Пась 29 вересня 2022 року виступив онлайн перед депутатами на сесії муніципалітету Південне Курземе Латвійської Республіки.
Очільник Камінь-Каширської громади Віктор Іванович розповів латишським партнерам про особливості діяльності Камінь-Каширської міської ради в умовах воєнного стану, а також подякував міжнародним партнерам за гостинний прийом дітей військовослужбовців з Камінь-Каширської територіальної громади на відпочинку упродовж 13-25 серпня в літньому таборі на базі садиби Дізлани в місті Вецпілс Південно Курземського краю.
В результаті зустрічі голова муніципалітету Південне Курземе Айварс Приєдолс пообіцяв виділити безкоштовно як гуманітарну допомогу Камінь-Каширській міській раді спеціальну техніку.
В заході брала учать начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва Камінь-Каширської міської ради Надія Савчук.
Відділ проєктної діяльності та міжнародного співробітництва міської ради