Відділом міської ради підготовлена електронна публікація «Освіта. Управління гуманітарної політики Камінь-Каширської міської ради 2022»

Дата: 29.09.2022 12:21

З метою формування позитивного іміджу, підвищення рівня поінформованості міжнародного співтовариства про Камінь-Каширську міську раду підготовлено начальником відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва міської ради Надією Савчук спільно з управлінням гуманітарної політики міської ради електронну публікацію «Освіта. Управління гуманітарної політики Камінь-Каширської міської ради 2022».

Відділ проєктної діяльності та міжнародного співробітництва апарату міської ради