На жаль, наша реальність така, що тільки боротьба зможе вирішити майбутнє УКРАЇНИ та українців. Незламні ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ відмінно виконують свою роботу, тому ми впевнені, що ПЕРЕМОГА тільки наша

Дата: 20.09.2022 10:26

Пам'ятаймо, що війна у нашій країні і вона стосується кожного. Важливо допомагати нашим воїнам та людям, яких біда змусила шукати тимчасові домівки саме у нашій громаді. Хоч ми і мало про це оголошуємо, але насправді приймаємо багато постійно переселенців у нас і дуже прошу бути небайдужими до їх скрутної ситуації.

Також не перестаємо відправляти потрібні речі, продукти харчування, ліки і багато іншого українським ЗАХИСНИКАМ.

Боротьба триває і вона вирішить долю кожного з нас вже зовсім скоро. Варто лише вірити у ПЕРЕМОГУ та працювати наполегливо. Тримайся, УКРАЇНО, ми з тобою!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!! СМЕРТЬ окупантам!!!

Міський голова     Віктор Пась