Візит начальника відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва Камінь-Каширської міської ради Надії Савчук до муніципалітету Південне Курземе Латвійської Республіки

Дата: 02.09.2022 08:55

З метою налагодження міжнародної співпраці начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва Камінь-Каширської міської ради Надія Савчук упродовж 13-25 серпня 2022 року брала участь  у робочих зустрічах з головою муніципалітету Південне Курземе Латвійської Республіки Айварсом Приєдолсом,  представниками муніципалітету Південне Курземе та виконавчим директором Асоціації малих міст України Оксаною Кирилюк.

Учасники зустрічі обговорили подальшу співпрацю між Камінь-Каширською міською радою та муніципалітетом Південне Курземе Латвійської Республіки в галузі освіти, культури, туризму, економіки та проєктної діяльності.

Також обговорили подальшу співпрацю з Асоціацією малих міст України у напрямку післявоєнного відродження українських громад.

Візити відбувалися в муніципалітеті Південне Курземе та на території літнього табору в місті Вецпілс, де відпочивали діти військовослужбовців з Камінь-Каширської територіальної громади. Витрати на проїзд, харчування та проживання дітей і дорослих забезпечив муніципалітету Південне Курземе.

Міжнародне українсько-латишське побратимство між Камінь-Каширською міською радою та муніципалітетом Південне Курземе стало завдяки участі у діалогах між представниками місцевого самоврядування України та Латвії, що  відбувалися онлайн 26 квітня, 03 травня та 25-26 травня 2022 року за організації Асоціації малих міст України та Спілки місцевого самоврядування Латвії в рамках проєкту «Місцеве самоврядування об’єднує світ заради миру!».

Під час онлайн зустрічі Камінь-Каширського міського голови Віктора Пася з головою муніципалітету Південне Курземе Айварсом Приєдолсом ще в травні була домовленість про налагодження співпраці, 28 липня 2022 року голова муніципалітета Південне Курземе  Айварс Приєдолс на урочистій сесії муніципалітету підписав Договір про співпрацю самоврядування Південно Курземського краю і Камінь-Каширською міською радою.

Вручено Подяку Камінь-Каширського міського голови Віктора Пася за організацію змістовного відпочинку дітей,  підтримку Камінь-Каширській територіальній громаді під час російського вторгнення та розвиток побратимських відносин голові муніципалітету Південне Курземе Айварсу Приєдолсу.

Відділ проєктної діяльності та міжнародного співробітництва Камінь-Каширської міської ради