Непрості воєнні будні наповненні безліччю нових завдань та випробувань для українських воїнів...

Дата: 31.08.2022 09:35

Проте, вони ні на мить не зупиняються у виконанні своєї місії. Ми гордимося кожним ЗАХИСНИКОМ УКРАЇНИ, який сьогодні на варті нашого спокою та мирного майбутнього.

Нехай Господь вас не полишає у тяжких боях. Також пам'ятайте, що ми поруч і готові завжди допомагати всім необхідним. Наша єдність - це запорука ПЕРЕМОГИ. Нехай вона завжди буде такою міцною, як у попередні шість місяців.

Будьмо такими ж сміливими, як ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ та не переставаймо вірити, що зовсім скоро настане той важливий для нас день, коли наша держава розпочне нову мирну сторінку у світовій історії, де буде панувати лише спокій і добро. Але спочатку ПЕРЕМОГА.

СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Міський голова     Віктор Пась