Заява про наміри

Дата: 23.08.2022 14:32

1. Інвестор (замовник): Андрій Гречковський

Поштова адреса :44501 пл.Культури, 2а м. Камінь-Каширський.

2. Місцезнаходження майданчика (траси) будівництва (варіанти): м. Камінь-Каширський пл.Культури, 2а Волинської області.

1. Характеристика підприємства (орієнтовно, за об'єктами-аналогами) нове будівництво.

Технічні і технологічні дані: даний об’єкт являє собою триповерхову будівлю, загальною площею 1679,3 м2. Приміщення першого та другого поверхів призначаються для ведення змішаної торгівлі. На третьому поверсі передбачено розміщення офісних приміщень вільного планування.

Потужність (місткість) об’єкта складає 264 покупці.

1. Соціально-економічна необхідність проектованої діяльності: дозволяє забезпечити населення житлового району продовольчими та непродовольчими товарами, та створює на час будівництва та час експлуатації робочі місця.
  2. Потреби в ресурсах при будівництві: на період будівництва за договором з підрядною організацією.

6. Транспортне забезпечення: автотранспорт при будівництві.

7. Екологічні та інші обстеження планової діяльності за варіантами:

- викиди в атмосферне повітря – в межах ГДК;

- скиди стічних вод – в межах ДК.

8. Необхідна еколого-інженерна підготовка і захист території за варіантами: не потребується.

9. Можливі впливи проектованої діяльності (при будівництві і експлуатації) на навколишнє середовище і види впливів на :

клімат і мікроклімат : відсутні;

повітряне: відсутні;

водне: відсутні;

грунт: відсутні;

рослинний і тваринний світ, заповідні об'єкти: відсутні;

навколишнє соціальне середовище: відсутні;

навколишнє техногенне середовище: відсутні;

10. Відходи виробництва і можливість їх повторного використання, утилізації, знешкодження чи безпечного поховання: під час будівництва утворюються будівельні відходи, які збираються та тимчасово зберігаються у спеціально відведених місцях з подальшим вивезенням згідно укладених договорів.

11. Обсяг виконання ОВНС: в повному обсязі згідно ДБН 2.2.1-2003.

12. Участь громадськості: відповідно до закону України «Про планування і забудову територій» та законодавчих документів скарги та пропозиції стосовно планової діяльності подавати в органи місцевого самоврядування протягом двох тижнів з дня опублікування «Заяви про наміри» в ЗМІ.