Відкритий терористичний акт здійснено рашистами по місту Вінниця

Дата: 15.07.2022 09:12

Знову жахлива трагедія, яка назавжди залишиться вічним болем у серцях українців, відкритий терористичний акт здійснено рашистами по місту Вінниця. Росія- країна терорист, росія- країна вбивця.

Невинні людські душі відлетіли в небеса, обірвані дитячі життя, які несли у цей світ лише сонце і добро, безпощадно забрали нелюди та вбивці - росіяни.

Не вистачає слів, щоб хоч якось прокоментувати вчинки цих покидьків. Здохніть всі кляті іроди.

Зважаючи на такі страшні випадки, закликаю всіх вас бути максимально обережними під час повітряної тривоги. Ворог безпощадний, ми не знаємо що від нього чекати, де і коли. Єдина надія на Бога і наших ЗАХИСНИКІВ.

Тільки ПЕРЕМОГА допоможе нам здолати всесвітнє зло. Тримаймося та не опускаймо руки. Нехай новий день буде мирним у нашій УКРАЇНІ. СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Міський голова     Віктор Пась