Ми почали цінувати кожну дрібницю та радіти простим, але таким важливим речам, як зустріч вранішнього сонечка та спокійні ночі

Дата: 14.07.2022 08:28

На душі добре, коли чуємо по другу сторону телефону рідні голоси, в такі моменти розуміємо, що Бог з нами, а також щораз переконуємося - наші воїни тримають міць та належним чином охороняють рідну країну.

УКРАЇНА вистоїть та ПЕРЕМОЖЕ, ми це знаємо, ми в це віримо. Головне не зупинятися, бо кожна зупинка - це крок назад. А наша ціль тільки вперед і тільки до ПЕРЕМОГИ.

Дякую жителям нашої громади за активність у зборі продуктів харчування, необхідних речей, а також коштів для придбання важливої техніки нашим воїнам. Ваше добро обов'язково отримає найвищу винагороду. Миру всім нам і терпіння у цей непростий час.

Все буде УКРАЇНА!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Міський голова     Віктор Пась