Розпочинаємо ще один новий тиждень

Дата: 11.07.2022 09:14

Тиждень, який наближає нас до ПЕРЕМОГИ. А вона буде точно наша, ми це знаємо і щиро в це віримо.

ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ та всі ЗАХИСНИКИ, ви найкращі. Цінуємо кожну вашу виконану надскладну роботу.

Дуже прагнемо, щоб наші діти нарешті змогли відчути справжнє казкове дитинство, аби їхні ранки розпочиналися з радісних шкільних буднів чи цікавих розваг у садочках, але аж ніяк у підвалах.

Хочемо засинати і прокидатися зі спокійними серцями, бути впевненими у завтрашньому дні та жити у своїй ненці-УКРАЇНІ. Тільки ПЕРЕМОГА відкриє нам всі горизонти.

Нехай новий тиждень принесе нові ПЕРЕМОГИ нашим воїнам, а нам всім спокійні і мирні дні! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Міський голова     Віктор Пась