З перших днів війни ми навіть уявити не могли, що вона триватиме так довго, зате тепер твердо знаємо - будемо боротися за свою країну, допоки не здобудемо ПЕРЕМОГУ над рашистами.

Дата: 05.07.2022 08:21

Щодня надихаємося нашими ЗАХИСНИКАМИ, вони вселяють нам віру у завтрашній день та додають сил, щоб не зупинитися на шляху боротьби з ворогом. Тому продовжуємо свою тилову місію - допомагаємо воїнам, людям, які потерпають від війни, а також переселенцям.

Ми дійсно виснажені морально всіма подіями у країні, проте український дух ніколи не зможе згаснути. А також з нами завжди віра у Бога, яка веде нас і нашу країну до ПЕРЕМОГИ.

Не втомлюємося дякувати всім тим людям, які бережуть наш спокій, ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ, ви справжні ГЕРОЇ. Молимося за вас та щиро віримо, що невдовзі ви повернетесь до своїх домівок живими та неушкодженими.

СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Міський голова     Віктор Пась