Завдякуючи ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ наші ранки розпочинаються із ясного сонечка та спокою, правда, в душах тривожно і хвилююче

Дата: 04.07.2022 09:21

Нажаль, не всі жителі нашої громади цінують те, що зараз мають. Прикро за тих людей, яких війна нічому не вчить. Хочу звернути особливу увагу на дотримання комендантської години, яка діє на території Камінь-Каширського району з 23.00 по 05.00. У цей час громадянам не можна перебувати чи пересуватися вулицями населених пунктів та поза ними, адже ви перешкоджаєте роботі наших ЗАХИСНИКІВ. Не нехтуйте безпекою та будьте розуміючими, мудрими і робіть добрі справи, які будуть наближати нашу країну до ПЕРЕМОГИ.

.Навіть наш президент УКРАЇНИ В.Зеленський, у свому зверненні сказав, що люди з деяких регіонів заспокоїлися, розслабилися, а в країні війна. Тому, не можна залишати допомогу армії, волонтерами, переселенцям, навпаки треба її посилити, цим ми наближаємо ПЕРЕМОГУ.

Хочу привітати з професійним святом працівників Національної Поліції, які сьогодні несуть вірну службу своїй присязі, забезпечують наш спокій і безпеку в тилу і на передовій. Здоров'я вам і миру нам.

Знову розпочинаємо новий тиждень від якого очікуємо хороших новин та плідної роботи на благо УКРАЇНИ та всіх її вірних воїнів. Нехай він пройде з миром для кожного з нас!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!

Міський голова     Віктор Пась