Війна завдає нищівних наслідків нашій країні, водночас забирає життя найкращих воїнів української держави, тих вірних синів України, які боронили свою рідну землю від лихого ворога

Дата: 26.06.2022 09:58

Сьогодні, у селі Нуйно, Сошичненської громади відбудеться церемонія поховання Героя України - Дмитра Волошенюка, уродженця Херсонської області. На жаль, повернутися назавжди на рідну Батьківщину воїн не зможе, адже ця область перебуває в окупації. Проте, у селі Нуйно є рідні загиблого, тому навіки тіло покійного знайде спочинок там.

Камінь-Каширська громада висловлює співчуття рідним та близьким людям Дмитра Волошенюка. Вічна пам'ять українському Герою. Не пробачимо рашистам смертей найкращих синів України.

Сьогодні, об 11 годині, прошу всіх небайдужих людей, живим коридором Слави та з квітами провести в останню дорогу загиблого бійця.

Траурний кортеж буде рухатись від Камінь-Кашиської міської лікарні–вул.Шевченка–центр міста–вул.Ковельська–Підцир'я.

Заупокійна літургія відбудеться у місцевому храмі села Нуйно.