Дата: 27.06.2022 09:35

Варварські удари по Києву та інших містах України у недільний ранок сколихнули всю Україну, особливо жорстокі виявилися їх наслідки.

Нелюди-рашисти випускали ракети на мирне населення нашої країни. Серце щемить від болю, бо страждають діти, які нічим і нікому не завинили. Горіти вам, орки, в пеклі.

Через непередбачувані дії окупантів, закликаю вас всіх бути пильними та не нехтувати сигналами повітряної тривоги.

Починаємо ще один тиждень боротьби проти російських окупантів, із вірою в Бога та наші ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ. Нехай Всевишній збереже життя кожному українцю та захистить від люті і ненависті рашистів. Бережіть себе, один одного та нашу УКРАЇНУ. ПЕРЕМОГА за нами! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Міський голова     Віктор Пась