День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2022 08:59

81 рік тому, 22 червня, 4.00 розпочалась найбільш кривава і безпощадна радянсько-німецька війна. А вже 24 лютого 2022 року, о 5.00 історія повторилася для України, українці глибоко, боляче і неочікувано, заново відчули на собі всі жахіття війни.

Квітуча, неповторна, чарівна, щедра на врожаї та багата на талановитих людей українська земля стала чорним полем бою. Тисячі безневинно загублених життів, розбита інфраструктура найкращих міст України - це так нас прийшли " рятувати" путінські рашисти, які ще гірші гітлерівських фашистів. Нелюди і вбивці. Але розплата буде. Жорстока. Не забудемо, не пробачимо, смерть всіх людей, пам'ять про загиблих з болем назавжди у наших серцях.

Війна - найбезглуздіша річ, яку можна було вигадати, проте сьогодні наші ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ працюють запекло, безперебійно, жертвують найціннішим, щоб назавжди поставити крапку з рашистами і їх історією.

Вічна і світла пам'ять всім людям, які стали жертвами війни у світі! Невмируща СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ!!! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!

Міський голова      Віктор Пась