Розпочався ще один тиждень

Дата: 20.06.2022 08:49

Війна безглузда і жорстока, вона забирає у нас все найкраще, що створювали протягом життя, вона знищила наші плани на щасливе сьогодення, проте не зможе вкрасти у нас віри в нашу країну і щиру любов до неї. Віри в нашу ПЕРЕМОГУ.

А ще війна зробила мільйони українців біженцями. Сьогодні Міжнародний день біженців. Наші жінки змушені покинути свої домівки, щоб зберегти життя дітям та відправилися за кордон. Вкотре хочу подякувати всім друзям-країнам, які з відкритими, щирими серцями зустріли у себе наших людей. Камінь-Каширська громада також прийняла велику кількість внутрішньо переміщених осіб, які рятувались від війни.

Життя всіх цих людей більше не буде попереднім, проте щиро вірю, що воно буде кращим і мирним.

Тому заради миру, налаштовані на плідну працю, оптимістично крокуємо у ще один тиждень, який наближає таку бажану і довгоочікувану ПЕРЕМОГУ. Мирного і спокійного всім дня. ГЕРОЯМ СЛАВА!!! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!