З днем медичного працівника!

Дата: 19.06.2022 10:44

Всі українські фронти сьогодні надійно, впевнено і професійно виконують свої завдання та наближають нашу країну до ПЕРЕМОГИ. Особливої уваги та поваги сьогодні заслуговує медичний фронт, адже у них професійне свято.

Вітаю всіх, хто жертовно і самовіддано виконує свій професійний, людський та громадський обов'язок, не дивлячись ні на які перешкоди. Доземний уклін всім працівникам медичної сфери за врятовані життя на передовій і в тилу.

Дякую Вам за звитяжну працю під звуки сирен, вибухів та під обстрілами, за те що не зрадили клятві Гіппократа, а також за всі ті десятки важливих справ, які ви робите щодня. Вірю, що лікарська честь і громадянська відповідальність, працьовитість і самовідданість будуть завжди допомагати жителям нашої громади та дарувати надію і віру у щасливе майбутнє, а з ними і ПЕРЕМОГУ УКРАЇНІ.

Також, сьогодні вітаю всіх чоловіків, які носять почесне звання батька. Цьогоріч цей день особливий, бо тисячі чоловіків у це свято перебувають далеко від своїх дітей, адже стали на захист УКРАЇНИ і своїх родин.

Я щиро бажаю кожному батькові, щоб живим і здоровим повернувся до своїх рідних. Сталевої витримки у цій складній боротьбі з ворогом та міцного здоров'я. Завдяки Вам наша країна сьогодні у надійних руках. Віримо у вас, віримо у нашу ПЕРЕМОГУ і УКРАЇНУ. Все буде УКРАЇНА!!!

СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Міський голова    Віктор Пась