У нас хочуть відібрати найцінніше - свободу, але ми з усіх сил тримаємо її у своїх руках, даємо відсіч оркам та вистоїмо до ПЕРЕМОГИ

Дата: 14.06.2022 09:37

Реальність зовсім не така, якою її собі уявляли, але ми готові сьогодні миритися з усім, окрім війни. Нас не лякають економічні, фінансові труднощі, лякає лише те, що клята війна буде тривати довго.Тому, маємо прикласти всі зусилля, можливі і неможливі, щоб вся ця біда закінчилася, а ми могли жити спокійним і мирним життям, радіти дрібницям і дякувати Богу за все.

А сьогодні дякуємо ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ та всім ЗАХИСНИКАМ, ви робите надважливу справу. Здоров'я вам, терпіння та глибокої віри у ПЕРЕМОГУ. Шлях до омріяної ПЕРЕМОГИ тернистий, проте він має кінцеву точку, а вона буде на нашій стороні і на нашу користь. Все буде УКРАЇНА. ГЕРОЯМ СЛАВА!!! СЛАВА НАЦІЇ!!!

Міський голова     Віктор Пась