Одвічним болем у серцях всіх жителів Камінь-Каширської громади залишиться, на завжди сьогоднішній день

Дата: 12.06.2022 22:48

З глибоким жалем, на колінах і зі слізьми зустріли свого Героя на рідній землі – Василя Володимировича Турченюка, який загинув, захищаючи свою країну.

Тяжко повірити в ще одну втрату, а ще тяжче прийняти її. Висловлюємо свої найщиріші слова підтримки та вдячності за справжнього, хороброго, сильного сина України, всім рідним і близьким людям загиблого. Не зможемо ворогові пробачити цю непоправну втрату.

Василь Турченюк поклав своє життя у складній боротьбі з рашистами, нехай душа його знайде вічний спокій у Царстві Небесному.

Нагадуємо, що чин похорону відбудеться завтра, 13 червня, о 14:00, в храмі села Ворокомле.

Просимо всіх небайдужих людей прийти і віддати шану Захиснику.