Зі святом останнього дзвоника!

Дата: 10.06.2022 09:51

Щороку всі учні, батьки та вчителі з трепетом, радістю, а хтось із сумом, чекають той особливий день, коли пролунає останній дзвоник у школі.

На жаль, війна, яка увірвалася у щасливе життя наших школярів, почала відбирати найкращі шкільні місяці. Але всупереч всім викликам, випробуванням, освітній процес таки був на високому рівні у Камінь-Каширській громаді. Адже, окрім, онлайн-уроків, наші вчителі та учні невпинно працювали і продовжують працювати на тиловому фронті, бо хочуть жити лише у своїй вільній, рідній Україні.

Наші люди завжди великі борці, також і в освіті, навіть, у складний час зуміли вибудувати систему, яка допомагала доносити безцінні знання учням. Рік, дійсно, був складним, навчання переважно було дистанційним, але ви не побоялися змін та показали гідні результати.

Дякую всім людям, які причетні до освітянської діяльності, за ще одним рік невтомної праці та нових успіхів.

Дорогі випускники, отримані знання - це ваше безцінне багатство і воно буде слугувати вам усе подальше життя. Бажаю, щоб кожен із вас зробив правильний вибір, здійснив свою мрію і продовжував навчання у вільній і незалежній Україні.

Глибока вдячність педагогам і батькам, які вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання!

Нехай для кожного цей хвилюючий дзвоник пролунає у серці радісним настроєм та вірою у завтрашній день, вірою у нашу Україну!

Міський голова     Віктор Пась