Боротьба триває, а з нею триває і життя

Дата: 10.06.2022 08:45

Позаду два дуже важкі дні для громади. До Бога пішли два Герої, сум, жаль і сльози на душі, і серці. Ми вам рашисти цього не пробачимо. Ми ще більш потужно будемо працювати, щоб ПЕРЕМОГА була як найшвидшою і більш разючою для вас, оркі кляті. Щодня працюємо, щоб підтримати хлопців на передовій.

Сьогодні останній дзвінок у школах нашої громади. Війна внесла корективи і у святкові лінійки, і у побажаннях гарного життя нашим випускникам. Їм нелегка випала доля завершення навчання у школі. Напевно, і відповідальність у них набагато більша за майбутнє нашої УКРАЇНИ. Шкільна парта їх покличе тільки на вечори зустрічі, і всі будуть згадувати трагічний 2022 рік.

Дорогі мої випускники, я бажаю вам миру і міцного здоров'я, щоб ваша життєва стежина не знала лихоліть війни. Щоб ви завжди цінували найдорожче - життя, боролися за святе - волю, вірили у найкраще - щасливе майбутнє, любили найбільше - УКРАЇНУ, шанували найрідніших - батьків. Ви найкращі, ми Вас сильно любимо. Знаю, що пишу, бо доця випускниця. Просто будьте українцями, щасливими і здоровими, щоб жили у вільній УКРАЇНІ.

Дякую ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ за мирний ранок, молимося за кожного ЗАХИСНИКА і нашу ПЕРЕМОГУ. ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!

Міський голова     Віктор Пась