Прощання із Захисником відбудеться сьогодні, у місцевому храмі села Велика Глуша, о 12:00

Дата: 09.06.2022 10:09

Фото без описуКожного дня, коли отримуємо звістку про загибель наших захисників, серця завмирають... невгамовний біль втрат, який нічим не залікувати. Бо втрачаємо найдорожчих людей, хоч і не знайомих особисто, але відколи ці Герої взялися захищати нашу Вітчизну - стали не лише знайомими, а й рідними. Молися щодня за кожного, за їх мужність, витривалість на передовій та збережені життя.

На жаль, проклятий ворог немає нічого святого, нищить безжально все і всіх на своєму шляху, вбиваючи найкращих синів України.

Вчора, вже на завжди, у рідне село привезли тіло загиблого українського воїна - Ковзоловича Валентина Петровича. Вся Камінь-Каширська громада з глибоким сумом, гіркими слізьми та на колінах зустріли свого Захисника. Батьківські серця не можуть осягнути та повірити, що ця страшна біда спіткала саме їхнього сина. Тепер вона назавжди з ними, бо батьківське та материнське серце ніколи не зможуть змиритися з втратою.

Висловлюємо щирі співчуття всією громадою рідним і близьким людям загиблого. Назавжди Герой у нашій пам'яті!