Ситуація в громаді станом на 08.06.2022

Дата: 08.06.2022 08:32

Кожного дня все більше болить за Україну, українських воїнів та всіх людей, життя яких перетворилося на пекло. А все могло бути інакше, якби росія не розпочата цю кляту війну. Та, на жаль, якщо вже так трапилося, ми маємо з гідністю пройти всі випробування і до останнього захищати свою країну, а також наших дітей.

Продовжуємо жити і працювати, цим наближаємо нашу Перемогу та показуємо свою нескореність. Щодня стараймося робити справи, які допоможуть нашим воїнам здолати рашистів. Інакшого сценарію у нас не прописано.

Сьогодні будемо прощатися із загиблим воїном-земляком Олександром Єфімовим. Закликаю всіх людей прийти та віддати належну вдячність, повагу і шану Герою, який віддано боронив рідну державу.

Вихід від рідного дому в 11.00, панахида за загиблим відбудеться о 12:00 у Храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

Збройні Сили України, дякую за ще один день, який розпочався мирно та за вашу стійкість, мужність і хоробрі серця. Ви наші Герої.

Міський голова     Віктор Пась