Камінь-Каширщину огорнув великий смуток, серця щемлять від болю через втрату ще одного загиблого земляка

Дата: 07.06.2022 15:03

Повернувся додому вірний син України - Олександр Вікторович Єфімов, який загинув від рук російських окупантів.

Живим коридором Слави, на колінах та з квітами зустріли у рідному місті свого Героя.

Важко передати словами горе рідних, які втратили чоловіка, батька, дідуся і просто хорошу людину, свою надійну опору, підтримку і надію. Ніщо та ніхто не взмозі залікувати їх зранені серця.

У ці гіркі дні відчаю поділяємо горе сім'ї та всією громадою схиляємо голови у глибокій скорботі. Дякуємо Герою, який боронив наш спокій, виборював мир Україні та віддав за це найдорожче - життя.

Поховають Захисника України завтра, 8 червня. Траурний кортеж з тілом загиблого вирушить від рідного дому в 11:00.

Просимо всіх небайдужих вшанувати полеглого воїна, в 12:00 відбудеться панахида за загиблим у Храмі Різдва Пресвятої Богородиці (Волинська церква). Поховають Героя на новому кладовищі, по вулиці Воля.