Дякуємо захисникам України за ще один ранок

Дата: 06.06.2022 08:44

СЛАВА УКРАЇНІ!!! Пам'ятаєте, як від початку війни ми рахували години повномасштабного вторгнення рашистів, потім дні, місяці... і щиро вірили, що з дня на день біда закінчиться. Але минула зима, за нею - весна, а зараз настало літо, ми ніколи б не змогли уявити, що будемо так надійно, впевнено і мужньо захищати УКРАЇНУ. А головне, що ми обов'язково ПЕРЕМОЖЕМО.

І хоча збірна УКРАЇНИ з футболу не вийшла на чемпіонат світу, проте вчора ми бачили надійних бійців, які змагалися до останнього, боролися на кожному клаптику поля, показали класний футбол. Дякуємо хлопці за приємні моменти, а перемоги ще будуть.

Сьогодні своє свято відзначають журналісти. Ви перші, хто приносить нам новини. Ваша майстерність теж вражає, сьогодні, навіть, всі провідні канали об'єдналися в єдині новини заради ПЕРЕМОГИ УКРАЇНИ. Вірю у вашу чесність, надіємося на ваш професіоналізм, дякуємо за працю. Здоров'я і миру вам усім.

Впевнено крокуємо у новий тиждень. Нехай він буде мирним і плідним, головне ПЕРЕМОЖНИМ! Дякую ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ, молимося за всіх ЗАХИСНИКІВ і УКРАЇНУ. Впевнено до ПЕРЕМОГИ. ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Міській голова Віктор Пась